ogród i oczka wodne

Jeżeli planujecie Państwo oczyszczanie stawu i poszukujecie skutecznego, a zarazem ekologicznego sposobu, by tego dokonać, proponowane przez nas środki do oczek wodnych z pewnością wyjdą naprzeciw Waszym oczekiwaniom. W naszej szerokiej ofercie znajdują się preparaty skutecznie usuwające rzęsę wodną, redukujące stężenie amoniaku i azotynu, podnoszące przyswajalność składników pokarmowych przez rośliny i wiele innych. Proponowane preparaty do oczek wodnych to sprawdzone i bezpieczne rozwiązania, które doceniane są przez szerokie grono naszych, zadowolonych klientów.

W naszym asortymencie znajdą Państwo skuteczne i ekologiczne preparaty do oczek wodnych. Dostępne w ofercie środki umożliwiają usunięcie najbardziej problematycznych zanieczyszczeń stawu. Polecamy substancje dedykowane do, m.in.: eliminowania rzęsy wodnej, glonów i chwastów, zakwitu wody, redukowania osadu i szlamu, a także zapobiegania starzeniu się wody. Środki pozwalają zwiększyć przyswajalność składników pokarmowych przez rośliny. Zapewniają utrzymanie akwenu w idealnym stanie, z zachowaniem wyjątkowej czystości cieczy.

Oferowane przez nas preparaty do oczek wodnych są bezpieczne dla środowiska. Ich skład powstaje na bazie naturalnych składników, dzięki czemu nie wpływa negatywnie na otoczenie. Ponadto nie powoduje uszkodzenia mechanizmów filtracyjnych oraz samego zbiornika. Nie emituje także szkodliwych substancji do otoczenia.

Produkty dostępne są w wydajnych i bezpiecznych opakowaniach. Są także bardzo łatwe w użyciu i dedykowane do większości sztucznych zbiorników.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8